Przejdź do treści
Strona główna » Grawerowanie zegarków Kraków

Grawerowanie zegarków Kraków

GRAWER KARAKÓW RYNEK
Salon Zegarmistrz.com
W samym serwu Krakowa przy Rynku Głównym
ul. Szewska 12, 31-009 Kraków
tel: 507-197-793

GRAWER KRAKÓW GALERIA KAZIMIERZ
Salon Zegarmistrz.com
Galeria Kazimierz Kraków
ul. Podgórska 34
tel: 579-512-553

Niekiedy słyszy się, że zegarki dawane w prezencie zwiastują rychłe zakończenie relacji czy symbolizują odliczanie do śmierci obdarowanej osoby. Jednak te niepoparte niczym przesądy nie są w stanie zdementować zalet, jakie niesie podarowanie czasomierza komuś bliskiemu. Zegarek to bowiem doskonały pomysł na prezent w wielu różnorodnych względów.

Przede wszystkim wybór czasomierza na prezent świadczy o bliskich relacjach między obiema osobami, ponieważ obdarowujący w jakimś stopniu musi znać upodobania czy preferencje obdarowywanego. Zegarek należy bowiem do grupy indywidualnych podarunków, których zakup powinien być dyktowany gustem przyszłego właściciela. A gdy czasomierz zostanie wzbogacony o spersonalizowany grawer, nabierze jeszcze większej wartości sentymentalnej dla obdarowywanego.

Co wygrawerować na zegarku? Uniwersalne pomysły

Niekiedy zegarek darowany jest współpracownikowi, dobremu znajomemu czy dalszemu członkowi rodziny, z którym nie łączą pomysłodawcę bliższe relacje, warto postawić na neutralną treść. Zadanie spełni prosta dedykacja z uwzględnieniem imion obdarowywanej osoby oraz darczyńców, na przykład: „Mikołajowi – Hubert, Magda i Kamila”. Jeśli zegarek ma przypominać dodatkowo o okolicznościach, można dodać dopisek uwzględniający okazję.

Niektórzy wolą stawiać na jeszcze bardziej uniwersalne pomysły lub zależy im, aby wraz z czasomierzem do obdarowywanego trafiło jakieś przesłanie. Wśród popularnych grawerów na zegarku widnieją sentencje nawiązujące do czasu – nieco na przekór wymienionym na początku przesądom. Teksty „Niech odmierza same szczęśliwe chwile” czy „To jest Twój czas, wykorzystaj go” są uniwersalne, ale zarazem niosą serdeczne życzenia dla obdarowywanego.

Jaki grawer na zegarku dla przyjaciela bądź przyjaciółki?

A co wygrawerować na zegarku, który ktoś chce podarować najlepszemu przyjacielowi? Wiele osobom wydaje się, że wymyślenie prezentu dla tak bliskiej osoby nie stanowi żadnego problemu. Jednak, gdy nadchodzi sądny dzień, okazuje się, że pustka w głowie nie ułatwia zadania.

Najprostszy z możliwych tekstów to nieskomplikowana dedykacja, na przykład: „Przyjaciółka – przyjaciółce”. Dla niektórych może się jednak wydawać zbyt mało osobista. Wtedy warto wykorzystać imiona, nawiązać do konkretnej sytuacji, zrozumiałej jedynie dla dwójki zainteresowanych osób. Natomiast inna opcja to zawarcie jako grawer na zegarku cytatu wyciągniętego wprost z wypowiedzi jednego z przyjaciół lub fragment dialogu.

Grawer na zegarku – tekst dla męża lub żony

Jeśli chodzi o grawer na zegarek dla męża czy żony, również warto sięgnąć po fragment jakiegoś z toczonych dialogów lub zabawną wypowiedź jednego z małżonków, która zapadła głęboko w pamięci. Inną opcję stanowi przeniesienie wycinka liściku czy wiadomości na metalową powierzchnię czasomierza.

Niekiedy jednak nie przychodzą do głowy żadne zabawne czy chwytające za serce wypowiedzi męża lub żony. Wtedy warto skorzystać z pięknych cytatów o miłości, na przykład „Miłość to głupota robiona we dwoje” bądź „Będę Cię kochać do końca świata i jeden dzień dłużej”. Kolejne rozwiązanie to grawer na zegarek ukazujący datę ślubu lub poznania drugiej połówki.

Grawerowanie zegarków – Kraków

Aby wykorzystana dedykacja spełniła zadanie, zachwycając obdarowywaną osobę, powinna zostać nie tylko dobrze wybrana. Należy ją również w precyzyjny sposób przełożyć na metalową powierzchnię zegarka. To sprawi, że będzie cieszyć nie tylko jej przesłanie, ale również estetyczny wygląd.

Jako doświadczeni fachowcy oferujemy wykonywanie precyzyjnych grawerów na zegarkach przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń. Dzięki temu mamy pewność, że każdy projekt zrealizowany przez nas będzie prezentował się doskonale.

Ile kosztuje grawer na zegarku?

Usługa obejmująca jednorazowe wykonanie graweru w podstawowej, najprostszej wersji kosztuje 89 zł. Natomiast kwota ta rośnie w miarę coraz większego skomplikowania projektu czy czasu potrzebnego na jego zrealizowanie.

Co więcej, jeśli zdecydują się Państwo zakupić jeden z oferowanych przez nas zegarków, na jego powierzchni wykonamy grawer całkowicie za darmo. Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów w Krakowie!