Przejdź do treści
Strona główna » Grawer na medaliku Kraków

Grawer na medaliku Kraków

GRAWER KARAKÓW RYNEK
Salon Zegarmistrz.com
W samym serwu Krakowa przy Rynku Głównym
ul. Szewska 12, 31-009 Kraków
tel: 507-197-793

GRAWER KRAKÓW GALERIA KAZIMIERZ
Salon Zegarmistrz.com
Galeria Kazimierz Kraków
ul. Podgórska 34
tel: 579-512-553

Specjalizujemy się w wykonywaniu grawerów na różnych obiektach, w tym biżuterii. Korzystamy z wysokiej jakości technologii laserowej, która zapewnia doskonałe efekty. Grawer na medaliku to doskonały prezent dla młodej osoby, która przygotowuje się do Komunii Świętej, a także dziecka, które przystępuje do sakramentu Chrztu Świętego. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Grawer na medaliku

Komunia to ważny dla młodej osoby czas, który poprzedzony jest licznymi przygotowaniami. Bliskie osoby robią wszystko, aby zapadł jak najlepiej w pamięć – doskonałym pomysłem jest podarunek w postaci medalika. Podobnie jest w przypadku Chrztu Świętego, wówczas warto pomyśleć o spersonalizowaniu prezentu. Idealnym rozwiązaniem jest tutaj grawer, który sprawi, że podarunek będzie jeszcze bardziej dopasowany do młodej osoby. Na grawer na medaliku do chrztu decydują się często rodzice chrzestni czy inne bliskie osoby z rodziny. Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń laserowych, które pozwalają na uzyskanie bardzo dobrych efektów. Samo kruszywo jest w pełni bezpieczne, nie ulega żadnym zarysowaniom czy uszkodzeniom. Podczas wykonywania graweru na medaliku tworzymy najpierw projekt zgodnie z życzeniem i wytycznymi klienta. Doradzamy, co będzie prezentowało się najlepiej, a czego lepiej unikać. Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do realizacji grawerunku. Bardzo często otrzymać go można od ręki w zaledwie kilka minut. Czas realizacji jest niezwykle krótki, co bardzo doceniają nasi klienci. Taki grawer na medaliku komunijnym zostanie pamiątką na długie lata, która będzie towarzyszyła młodej osobie w codziennych sytuacjach.

Grawer na medaliku do chrztu – jaki koszt wykonania?

Proponowane przez nas grawerowanie oferowane jest w bardzo korzystnej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać naszą ofertę i dopasować się do wszystkich potrzeb naszych klientów. Cena wykonania usługi zależna jest od kilku czynników, kruszcu, na którym wykonywany jest grawer, a także poziomu skomplikowania projektu. Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania oraz wątpliwości.