Przejdź do treści
Strona główna » Grawer na kłódce Kraków

Grawer na kłódce Kraków

GRAWER KARAKÓW RYNEK
Salon Zegarmistrz.com
W samym serwu Krakowa przy Rynku Głównym
ul. Szewska 12, 31-009 Kraków
tel: 507-197-793

GRAWER KRAKÓW GALERIA KAZIMIERZ
Salon Zegarmistrz.com
Galeria Kazimierz Kraków
ul. Podgórska 34
tel: 579-512-553

Nasza firma świadczy wysokiej jakości usługi grawerowania. Zajmujemy się ozdabianiem biżuterii, kłódek, a także wielu innych przedmiotów. Grawer to doskonały pomysł na personalizację danego obiektu, co może spotkać się z zadowoleniem osoby obdarowanej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej usługi grawerowania na kłódce.

Grawerowanie kłódek

Grawerowanie to technika, która wykorzystywana jest od bardzo dawna. Pozwala na ozdobienie dowolnego elementu i nadanie mu unikatowego charakteru. Sprawdzi się w przypadku prezentów dla bliskiej osoby, jeżeli chcesz umieścić na obiekcie dedykację czy odpowiedni cytat. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sprezentować również sobie ważny dla nas element. W naszej firmie wykonujemy grawerowanie na kłódce, biżuterii oraz innych obiektach. Pozwala to na umieszczenie dowolnego napisu. Korzystamy z wysokiej jakości przyrządów laserowych, które pozwalają na uzyskanie doskonałych efektów. Laser jest w pełni bezpieczny, obiekty nie ulegają zniszczeniu ani zarysowaniom. Nasi pracownicy wykonają najpierw projekt, zgodnie z wymaganiami klienta, a następnie zostanie on odtworzony na kłódce. Na naszej stronie internetowej można zobaczyć dotychczasowe realizacje. Praca odbywa się na miejscu w naszym salonie i nie zajmuje wiele czasu, często grawer otrzymać można od ręki w kilka minut.

Grawer na kłódce – ile kosztuje?

W przypadku produktów zakupionych w naszym sklepie, grawer wykonujemy za darmo. Staramy się ciągle rozwijać i dopasowywać do potrzeb naszych klientów. Właśnie dlatego nasza propozycja cenowa jest bardzo atrakcyjna. Dokładny koszt wykonania graweru ustalany jest indywidualnie, biorąc pod uwagę skomplikowanie projektu, a także konkretny materiał, na którym ma zostać wykonany grawer. Nasi pracownicy doradzą w kwestii projektu, doboru czcionki oraz innych aspektów projektu. Zapraszamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania oraz wątpliwości.

Grawer na kłódce Kraków